Skip to content

Home » Teenused » Haljastus

 

Haljastus ja maastikuehitus

Üha enam arvestatakse uut aeda planeerides või olemasolevat muutes kompaktsele ja läbimõeldud lahendusele. Korralik planeerimine ning tööde elluviimine kingivad pikaajalist rõõmu nii omanikule kui ka aiale – olgu selleks vastupidav muru, läbimõeldud liikumine või seal paiknevad kaunid taimed.

Meie Avantirendis saame abiks olla nii vajalike masinate rentimisel erinevateks aiatöödeks kui ka tulla ise oma töökate meestega appi. Miks mitte kaasata meid suuremate tööde puhul juba varakult planeeritava hoovi protsessi, et ka kõik kommunikatsioonid ning pinnasetööd enne uue aia rajamist korralikult tehtud saaksid.

Erinevate pinnasetööde jaoks on meil suur vailk Avant laadureid ja Yanmar ekskavaatoreid, millega saab hakkama nii suuremal platsil kui kitsamates tingimustes. Loomulikult saab nendega lahendatud ka muud tööd, nagu materjalide vedu, pinna tasandamine, aukude puurimine, tänavakivide puhastus jne. Laadureid saab rentida nii ise tööde teostamiseks kui ka koos professionaalse töömehega.

Kui muru külvatud, siis vajavad ka puud istutamist, aiapostid paigaldamist ning  kümblustünni auk maa sisse kaevamist. Rääkimata igapäevastest töödest, kuna kaunis aed vajab aastaringset hoolitsust. Kõikideks nendes töödeks saab meie juurest rentida mitmesuguseid aiatööriistu.

Alati ei pea kõiki masinaid ise omama
Kui peaksime loetlema kokku kõik tööriistad, mis ühel aiaomanikul olemas olla võiksid, siis usume, et nõustute meiega, kui väidame, et sellel nimekirjal ei ole lõppu. Seepärast ei ole alati mõistlik kõiki vajalikke masinaid ja tööriistu omada, vaid neid aeg-ajalt rentida. Meie juures saad postirammi, pinnasepuuri, oksapurustaja, kännufreesi, trassifreesi, muruõhutaja ja mullafreesi, murukamara lõikuri, erinevad saed ja lõikurid, lausa halumasina või mahlapressi. Meil on kõike, anna vaid märku, mis töö tegemist vajab!

Loomulikkult saame olla alati abiks kõikide nende tööde teostamisel, kui endal peaks teadmisi või tahtmist nappima. Ja olgem ausad, kõike ei peagi alati ise tegema.

Millega saame Avantirendis abiks olla:

  • pinnase planeerimine ja ettevalmistamine;
  • murutööd – planeerimine, niitmine, hooldamine;
  • istutusalade rajamine;
  • puude, põõsaste, hekkide ja lillede istutus;
  • erinevate puude ja põõsaste hooldamine – trimmerdamine, võsalõikus, hekilõikus;
  • kiviktaimla rajamine;
  • kivitööd, kiviteede rajamine;
  • aiapostide paigaldamine ja aia ehitus;
  • kastmissüsteemide paigaldus;
  • kiviteede ja platside rajamine;

Mis haljastusteenus maksab?
Ühte konkreetset hinda on kahjuks raske öelda, see oleneb paljuski töö mahust ning keerukusest. Anna meile märku, mis töö tegemist vajab ja teeme sulle pakkumise.

Sõbralik soovitus
Kui Sa alles planeerid uue aia rajamist või olemasoleva uuendamist, siis soovitame piirdeaia paigaldamise või vana asendamise viimaseks. Nii säilib juurdepääs mulla ja muude materjalide veoks.

Võta meiega ühendust
Ei ole vahet, kas oled eramaja omanik, haljastaja, maastikuarhitekt või alles ehitatava objekti arendaja, kirjuta info@avantirent.ee või helista meile +372 51 51 959  ja leiame koos sobiva lahenduse. 

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 16b, Üksnurme küla, Saku vald, Harjumaa, 75513
Reg.nr:  12018904

Oleme avatud E-R 8.00-17.00,
L-P avatud kokkuleppel.

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee