Oksapurustaja Laski LS100/27

Oksapurustajad on nõutud kaup, sest kuhu sa need oksad ikka paned. Asulates enam lõket teha ei tohi, ära vedamiseks on need üsna mahukad ja tüütud. Siis tulebki appi hea ja toimekas oksapurustaja.

Üldjuhul pakuvad rendifirmad vabaajaveetmise abivahendeid – selliseid pisikesi 220 V töötavaid aparaate. Selleks, et sealt masinast midagi läbi tuleks, oksad enne ise peeneks teha ja ka siis on masina teovõime nigel. Meie pakutav main on ainuüksi juba hääle järgi tegija! Ei ole võimalik, et naaber jätaks aia äärde tulemata, kui ta kuuleb mürinat, mis oksi õgiv masin kuuldavale toob!

Olulisem info

  • maksimaalne oksa jämedus 100 mm
  • transporditav järelhaagisena konksu otsas
  • tarbib bensiini

Ja mis peamine – surest oksahunnikust saab väike multšihunnik ning ka selle saab üldjuhul oma aias ära kasutada!

Oksapurustajat saab rentida nii operaatoriga kui ilma. Meie operaatoril on üldjuhul kaasas ka mootorsaag, kui mõni oks veel saagimist tahab.

Transportida saate oma autoga või tellida transpordi meie käest.

Juhiga teenuse tunnihind 35.- + 20%.
Päevahind rentides 80.- + 20%.
1 kuu hind rentides 1000.- + 20%.

Juhiga teenuse tunnihind 35.- + 20%.
Päevahind rentides 80.- + 20%.
1 kuu hind rentides 1000.- + 20%.

Oksapurustajad on nõutud kaup, sest kuhu sa need oksad ikka paned. Asulates enam lõket teha ei tohi, ära vedamiseks on nad üsna mahukad ja tüütud. Siis tulebki appi hea ja toimekas oksapurustaja.

Üldjuhul pakuvad rendifirmad vabaajaveetmise abivahendeid – selliseid pisikesi 220V töötavaid aparaate. Selleks, et sealt masinast midagi läbi tuleb need enne ise peeneks teha ja ka siis on see teovõime nigel.Meie pakutav main on ainuüksi juba hääle järgi tegija. Ei ole võimalik, et naaber jätaks aia äärde tulemata, kui ta kuuleb mürinat, mis oksi õgiv masin kuuldavale toob!

Olulisem info:Maksimaalne oksa jämedus 100mm
Transporditav järelhaagisena konksu otsas
Tarbib bensiini

Ja mis peamine – surest oksahunnikust saab võike multsi hunnik ning ka selle saab üldjuhul oma aias multsina ära kasutada!

Oksapurustajat saab rentida nii operaatoriga, kui ka ilma. Meie operaatoril on üldjhul kaasas ka mootorsaag, kui mini oks veel saagimist tahab.

Transportida saate oma autoga, või tellida transpordi meie käest.

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 10, Saku, Harjumaa, 75501
Reg.nr:  12018904

Oleme avatud E-R 8.00-17.00, L 9.00-14.00,
muul ajal kokkuleppel. 

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee