Skip to content
Home » Teenused » Niitmine

Niitmine

Elas kord mees, kelle isakodu on kauni Eestimaa kauges nurgas. Isa on jäänud vanemaks ja jõud ei ole enam see mis vanasti. Päevad on tegevust täis, kuid ikka kipub hoole ja armastusega rajatud talukoht rohtu kasvama ja endisest õitsengust pole enam just paljut.
See mees kellest meie loo alguses on juttu – elab linnas. Maale jõuab kahjuks harva, sest ilmselgelt on tal päevad täis omi tähtsaid tegemisi, töö, hobid, pere, reisid ja sport.

Ohh kuidas vääriks see isatalu mõnd tegusat meest, kes vähemalt paar korda aastas tuleks ja niidaks üle unarusse jäänud tagahoovi, teeääre ja jaanitule platsi!

Tundub natuke kurb. Kuid eks nii kipub see olema neil teistel. Meie tublid leiame ikka selle aja,et vahest minna appi ja käsi külge panna. Eriti vahva on, kui selleks on kasutada hea ja efektiivne tehnika. Endal mõnus tööd teha, poeg on huvitatud maale minemisest, mis siis et I Pad peab jääma autosse ja Facebook uudistest ilma… Aga õnneks vahva tehnika pakub veel ka tänapäeval huvi! Saunaõhtul on niidetud rohu lõhn kui lehv kingil, mille Sa ise oma isale ja talule teinud oled. Uskuge meid – tasub proovida!

Haljasalade niitmist saate tellida meilt ühekordse või kogu perioodi tervikteenusena või siis rentides lihtsalt sobivad seadmed.

Kommunaaltraktor koos hooldusniidukiga
sobib sinna, kuhu niiduk satub aastas ehk paar korda. Hea tulemuse saavutamiseks oleks hea esimene niide teha jaanipäeva paiku, teine ehk kuskil septembris. Siis on kevadeks jääv kulukiht ka natuke väiksem.

Avant laadur koos hooldusniidukiga
sobib sinna, kuhu niiduk satub aastas ehk paar korda. Hea tulemuse saavutamiseks oleks hea esimene niide teha jaanipäeva paiku, teine ehk kuskil septembris. Siis on kevadeks jääv kulukiht ka natuke väiksem.

Murutraktor CubCadet
Kui päris aus olla, siis see masin sobib sinna, kus muruniitmine on pidev protsess. Kui aga proovida selle niidukiga niita uudismaad või vana heinamaad, siis on jupid taga ja remondiarve tulemas. See niiduk lihtsalt ei ole sellise töö jaoks mõeldud ning kindlasti vastu ei pea!

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 16b, Üksnurme küla, Saku vald, Harjumaa, 75513
Reg.nr:  12018904

Oleme avatud E-R 8.00-17.00,
L-P avatud kokkuleppel.

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee