Skip to content
Home » Teenused » Lautade tühjendamine

 

Lautade tühjendamine

Mitte keegi ei ole öelnud, et kõik tööd tuleb ise ära teha. Seda enam, et töö lautades ja farmides algab kuke kiremise ajal ning lõpeb alles päikese loojudes. See oli ammu ennemuistsetel aegadel, kui tallipoisid või perenaised pidid oma toore jõuga kõik tööd tehtud saama. Tänapäeval on kõik õnneks palju lihtsam. Ja lausa nii lihtne, et sa ei pea ka kõiki talus või farmis vajaminevaid masinaid endale soetamagi. Hooajalisi või ühekordseid töid on tihti nii aja kui ka rahalise ressursi kokkuhoiu peale mõeldes kasulikum teenusena sisse tellida.

Meie Avantirendis saame Sulle koos oma tublide töötajate ja masinatega alati abiks olla. Abilisteks võtame kaasa Avant laadurid, mis on varustatud erinevate lisaseadmetega, et hein saaks veetud, killustik silutud, muru niidetud ja ka hoov hiljem puhastatud. Ka suurte kottide, heinapallide, kaubaaluste ja muude raskemate kaupade käsitsemine on Avantiga lihtne, turvaline ja kiire. Saame loos laaduritega kaasa võtta silohargi, kergmaterjali kopa, tõstekahvli ja ka tänavapuhastusharja.

Tänu kompaktsetele mõõtmetele pääseme laaduritega ligi ka kitsastesse kohtadesse ja teha töid, mida pidite enne käsitsi tegema.
Ideaalne, kas pole?!

Ega tööd tegemata jää! Pakkumise saamiseks helista +372 51 51 959 või kirjuta meile info@avantirent.ee.

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 16b, Üksnurme küla, Saku vald, Harjumaa, 75513
Reg.nr:  12018904

Oleme avatud E-R 8.00-17.00,
L-P avatud kokkuleppel.

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee