Skip to content

Home » Teenused » Aukude puurimine

 

Aukude puurimine pinnasesse

Poste on erinevaid – aiapostid, lipupostid, piirdepostid, tähisepostid jne. Üks on kindel, kõik postid vajavad maa sisse auku ja paigaldamist. Ja miks kasutada aukude kaevamiseks toorest jõudu ning labidat, kui saab ka lihtsamini!

Kergemate töödega saad hakkama, kui valid aiatööde kaaslaseks pinnasepuuri. See töökas masin aitab sind näiteks taimede ja põõsaste istutusaukude ning lihtsamate postide või noorte puude jaoks aukude puurimisel. Kahtlemata kiirem ning lihtsam lahendus kui ükshaaval labidaga aukude kaevamine.

Kui paigaldamist vajavad uued aiapostid, kuid maapind on väga tihke või kõva, siis tasub mõelda ka aiapostide rammimise peale. Selleks saad appi võtta postirammi või paluda meil see töö sinu eest ära teha. Abi saad 10–100mm läbimõõduga metallvaia või puidust postil paigaldamisel.

Suuremate aukude ning keerulisemate tööde jaoks soovitame appi võtta tubli ja tööka Avant laaduri koos maapuuriga. Meie juurest saad rentida maapuuri kolme erineva läbimõõduga: 100mm, 150mm, 225mm ja 300mm ja 900mm. Liigendraamiga Avant üheskoos maapuuriga tagavad suurepärase nähtavuse ja maapinna minimaalse kahjustamise. Kuna kõikidel puuridel on asendatavad volframhambad ja juhtteravik, siis on võimalik puurida nii kõva pinnast kui ka liivakivi. Avant maapuuriga on võimalik puurida kuni 300mm läbimõõduga ja maksimaalselt 1,2m sügavusi auke. Kõige suurematele töödele võtame appi toimekad ekskavaatorid.

Miks valida masinaga või pinnasepuuriga aukude tegemine:

  • võrreldes käsitsi kaevamisega kiirem
  • augud jäävad korralikud silindri kujulised

Millal kutsuda appi Avantirendi poisid:
Kui tunned, et töö käib endal üle jõu või sooviksid aukude puurimise asemel hoopis millegi muuda tegeleda, siis ongi õige aeg meile helistada +372 51 51 959 või kirjutada info@avantirent.ee.

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 16b, Üksnurme küla, Saku vald, Harjumaa, 75513
Reg.nr:  12018904

Oleme avatud E-R 8.00-17.00,
L-P avatud kokkuleppel.

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee