Aeg valmistuda talverõõmudeks. Lahendame mured ette ära.

Lumetõrje

Aeg valmistuda talverõõmudeks. Lahendame mured ette ära.

On asju, mis teevad tuju heaks – hommikune päike, head sõbrad, lumerookimine… Kui esimese kahega on keeruline üle pingutada, siis lumerookimisest saab kiiresti isu täis. Eriti veel siis kui seda peab tegema siis, kui kuhugile kiire või siis kui viimasest lumerookimisest on möödas ainult mõned tunnid. Loomulikult laisk naabrimees võib ka vahest hinge täis ajada. Pole ju mõtet punnida – telli lumelükkamine meie käest!

Lumelükkamine sahaga – sahal laius vastavalt vajadusele 1 500 mm kuni 2 500 mm. Sahk on pööratav mõlemale poole, seega saame hakkama kitsas hoovis kui tänaval. Vaata – lumelükkamine.

Lume teisaldamine laaduriga

peidame ülearuse lume aianurka, aia taha, veame minema või teeme lastele hoopis liumäe. Käkitegu! Vaata – lume teisaldamine.

Tõeline lumerakett Ford F250 oma punase sahaga.

Kui Sinu elamine on kohas, kuhu omavalitus just liialt sageli lumesahka ei saada, siis Fordi abiga saab tee lahti hetkega!

Masinate rent lumelükkamiseks pikema perioodi vältel.

Vahest ei tundu mõistlik sõlmida teenuse pakkujaga lepingut, kus ainuüksi valmisoleku eest tuleb tasuda ligi 1 000.- eurot kuus. See omakorda tähendab tihtipeale seda, et lumesahk tuleb lund lükkama alles siis, kui masinad on hoovi peal kinni jäänud, lumi kinnitallatud ja närvid läbi. Isegi omette kirumine ei aita…:(

Sellisel juhul pakume võimalust rentida omale talveperioodiks Avant laadur. Masin on kokkulepitud perioodi jooksul teie käsutuses (nt november – märtsi lõpp) ja majahaldaja saab lumisel hommikul või päeval teha tiiru ning plats on puhas.

Küsi pakkumist meiliaadressilt info@avantirent.eevõi uuri lähemalt lisainfot telefonil 51 51 959.

Peatset talve soovides!
Avantirent.ee

Avantirent OÜ

Üksnurme tee 10, Saku, Harjumaa, 75501
Reg.nr:  12018904

Oleme liikuva eluviisiga. Seega ei pruugi meid kohal olla,
kui me pole seda eelnevalt kokku leppinud. 

Telefon:
+372 51 51 959

Email:
info@avantirent.ee